Przegląd nadchodzących wydarzeń

Nie ma nic lepszego niż spotkanie twarzą w twarz. Zwłaszcza jeśli chcesz się dowiedzieć, dlaczego nasi pracownicy i użytkownicy są tak pozytywnie nastawieni do programów IN-Software. Serdecznie zapraszamy. Przyjdź i poznaj nas osobiście!

Seminaria w twojej okolicy

Każdego roku wiosną i jesienią organizujemy seminaria w różnych miastach Polski. Tematy zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie: od przećwiczenia w praktyce podstawowych funkcji programu - dla początkujących, do rozliczania inwestycji - dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

W związku z tym, że nasze seminaria cieszą się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników, obecnie intensywnie pracujemy nad przygotowaniem kolejnej edycji. Już wkrótce zamieścimy na stronie informację o terminach i miejscach seminariów przewidzianych na wiosnę i jesień 2017.

Szczegóły dotyczące programu seminariów znajdziesz w tutaj.

Nie chcesz tak długo czekać?

Nie musisz! Nasza oferta szkoleniowa przygotowana została w wielu opcjach, dzięki którym osiągniesz swój cel:

  • Zgłoś się na krótkie szkolenie telefoniczne!
  • Ściągnij konsultanta IN-Software do siebie do firmy!

W ten sposób zaoszczędzisz na kosztach podróży i będziesz mógł spokojnie wyjaśnić wszystkie zagadnienia - nie ruszając się za biurka. Krótkie szkolenie telefoniczne to idealna alternatywna dla zapracowanych, a jednocześnie najbardziej efektywna metoda nauczenia się czegoś nowego, ponieważ konsultant koncentruje się tylko na tobie!

Jeśli chciałbyś przeszkolić kilku pracowników jednocześnie, to wizyta konsultanta ds. szkoleń u ciebie w firmie może okazać się najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Więcej informacji na temat szkoleń i cen znajdziesz tutaj.

Dni IN-FORMacyjne

Te coroczne, bezpłatne prezentacje, organizowane w wielu miastach Polski, cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród naszych użytkowników, ponieważ są doskonałą okazją, żeby zobaczyć na żywo możliwości najnowszej wersji oprogramowania, oraz nauczyć się kilku przydatnych trików, pozwalających efektywniej pracować z programem. Dni IN-FORMacyjne to także możliwość spotkania się z kolegami z branży i wymiany wzajemnych doświadczeń - a wszystko w miłej atmosferze, przy kawie i ciastku. Jednak przede wszystkim to najlepsza możliwość osobistego spotkania i porozmawiania z nami - producentem oprogramowania, które stanowi efektywne wsparcie w prowadzeniu twojego biznesu.

Spotkania z użytkownikami

Już za rok odbędą się kolejne Dni IN-FORMacyjne! Czekamy na ciebie w następujących miastach:

Poznań, Warszawa, Katowice, Gdańsk

Wkrótce podamy dokładne terminy! Udział w imprezie jest bezpłatny.

Powrót Na górę